Fotografia Ślubna – to bardzo ważny, a zarazem szczególny dział naszej firmy. Kilkunastoletnie doświadczenie nauczyło nas profesjonalnego podejścia i odpowiedzialności za utrwalenie tak szczególnego wydarzenia jakim jest uroczystość ślubna i weselna. Wiedza jaką posiadamy – pozwala nam  na zaproponowanie Państwu wielu opcji jak i dostosowanie się do oczekiwań Pary Młodej. Jesteśmy Firmą żywo reagującą na nowe tendencje i trendy w fotografii ślubnej, dlatego otrzymają Państwo zawsze materiał nowoczesny i w najwyższej jakości. Fotografując uroczystość ślubną i weselną działamy w sposób dostojny, nie zakłócając tak ważnych wydarzeń.
 
Przygotowując się do zlecenia zawsze myślimy o zabezpieczeniu się w sprzęt rezerwowy, dlatego fotograf jest zawsze wyposażony w dodatkowy aparat i media,  na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Posiadamy ważne pozwolenia na fotografię w obiektach sakralnych. Dojeżdżamy do wskazanych przez Państwa lokalizacji.
 
Zdjęcia wykonujemy za pomocą profesjonalnych aparatów fotograficznych Canon  w bogatej kolekcji obiektywów – które pozwalają nam dostosować się do każdej sytuacji. Gwarantujemy bardzo ciekawe ujęcia i efekty.
 
Fotografię Ślubną – Fotoreportaż dzielimy na etapy: Przygotowania, Ceremonię,  Wesele, Plener / Studio.
 
Końcowym efektem naszej pracy jest wspaniały Fotoreportaż Ślubny. W ramach naszej usługi otrzymają Państwo najwyższej jakości materiał zdjęciowy w postaci FotoKsiążki lub Tradycyjnego Albumu Fotograficznego (opcje do wyboru).
   
Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem - panią Sylwią Głowską w siedzibie firmy lub telefonicznie, celem omówienia oferty i sprawdzenia wolnych terminów.
 
Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszymi przykładowymi sesjami oraz pracami – w Galerii FotoKsiążek.
 
Przygotowania – Wydarzenia podczas ostatnich chwil przed ceremonią traktujemy bardzo poważnie, ponieważ są one często bardzo podniosłe i cenne dla Pary Młodej. Utrwalamy takie sytuacje jak - przygotowania, błogosławieństwo, wyjazd na ceremonię.
 
Ceremonia – Towarzyszymy Parze Młodej na każdym etapie uroczystości  i utrwalamy w maksymalny sposób każdą sytuację. Podczas sesji w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego staramy się aby nasza obecność nie zakłócała ceremonii, a zarazem oddała w perfekcyjny sposób każdą chwilę, w bogatej kolekcji wariantów i ujęć.
 
Wesele – Przyjęcie weselne to często niezapomniane chwile wesołej zabawy jak  również spotkań rodzinnych. Uroczystość często odbywa się w różnych ciekawych i odmiennych miejscach oraz sceneriach, które często stanowią dla fotografa interesujące  wyzwanie. Nasza bogata baza sprzętowa oraz wiedza gwarantuje, że każde wydarzenie zostanie utrwalone w perfekcyjny sposób.  Uwieczniamy na zdjęciach wszystkie sytuacje związane z Parą Młodą, wyśmienitą zabawę taneczną, konkursy, oczepiny, wesołe zdarzenia.
 
Plener  - Sesję zdjęciową  wykonujemy w zaproponowanej przez nas lub Parę Młodą scenerii. Termin i lokalizację ustalamy indywidualnie w zależności od możliwości czasowych i sytuacyjnych Pary Młodej. Dążymy do uzyskania bardzo ciekawych efektów i klimatów. Mamy bardzo wiele pomysłów i potrafimy w maksymalny sposób wykorzystać miejsce i czas sesji. Fotografia plenerowa to czasem wyśmienita zabawa i delikatne szaleństwo z Parą Młodą. Alternatywą do fotografii plenerowej jest sesja w naszym studiu fotograficznym, która również gwarantuje ciekawe efekty i ujęcia.